Fitmin tým na Mistrovství evropy IFSS Millegrobe v Itálii

Co čeká mushery z Fitmin týmu?

České mushery čeká ve dnech 23. – 25. 2. 2018 Mistrovství Evropy. Dějištěm závodů je italská horská oblast Millegrobbe, kde se bude závodit na sněhu a k vidění budou disciplíny s jedním psem i se spřežením. Pojede se na lyžích i na různých druzích saní.

Mistrovství se účastní i závodníci z Fitmin týmu – naši partneři, kteří pro své psy dlouhodobě využívají krmiva a doplňky Fitmin. A jako vždy si od nich slibujeme hodně. Na mezinárodních závodech dlouhodobě dosahují skvělých výsledků a pyšní se mnoha tituly včetně několika světových prvenství. Podívejte se na jejich loňské výsledky z MS Kanada, ME Itálie nebo MS Polsko.

Fitmin tým bude závodit v těchto disciplínách:
Michaela Srchová – Skijöring s jedním psem
Marie Ševelová – Skijöring s jedním psem
Martina Štěpánková – Skijöring s jedním psem + kombinace CW – závod s pulkou
Jirka Mencák – spřežení se čtyřmi psy (4 dog class) + spřežení se čtyřmi psy mass start
Michal Ženíšek – Skijöring s jedním psem + kombinace CM – závod s pulkou + spřežení se čtyřmi psy + spřežení se čtyřmi psy mass start

První starty jsou v rozpise v pátek od 9h. Kompletní výsledky budeme znát v neděli kolem 18h, kdy bude závěrečný ceremoniál.

O výsledcích budou fanoušci psích sportů vědět z první ruky, protože budeme opět realizovat reportáž přímo z dějiště závodů. Zveřejňovat zde budeme nejen výsledky a rozhovory se závodníky Fitmin týmu, ale necháme vás nakouknout i do zákulisí závodů a přineseme zkušenosti našich závodníků s péčí o jejich zvířata.

Aktuální fotky a videa sledujte i na našem Instagramu.